top of page
white_logo_transparent_background.png
STAY WILD WHITE.png

PROJEKT #BAMBULESTAYWILD

PRO VŠECHNY CO VĚŘÍ, ŽE S PRCKEM ANI PEJSKEM SE MOŽNOSTI

- NĚKAM VYRAZIT A NĚCO ZAŽÍT - NEZTRÁCEJÍ.

PRO VŠECHNY, KTEŘÍ HLEDAJÍ ŽDIBEK INSPIRACI.

PRO VŠECHNY CO POTŘEBUJI TO MALÉ POPOPÍCHNUTÍ

A NEHLEDALI DŮVODY, ALE ZPŮSOBY.

ABOUT ME...

Jsem panička dvou chlupáčů, australských ovčáků, , kteří mají na svědomí tady ty stránky a všechno okolo:) Mámou jednoho malýho divočáka, který mě zásobuje minImálně kýblem štěstí a radosti každý den a v neposlední řadě partnerkou skvělýho chlapa, který má velké pochopení pro všechny tady ty moje výmysly, nápady, organizování a přeorganizování všeho a všude. 
Zároveň jsem velkým milovníkem hor a přírody a nedokážu si představit zimu bez lyží, léto bez trajdání po horách a celý rok bez cestování a poznávání nových míst. 
A co je pro mě největší výzvou? Co mi dodává energii? A co mě motivuje pro všechno ostatní? 
Když dokážeme spojit tady to všechno do jednoho okamžiku na jedno místo :) Když jsme všichni pohromadě a děláme co nás baví, když můžeme společně sdílet všechny ty vtipné a někdy až nepochopitelné okamžiky a hlavně:) když dokážu sama sobě, že něco jde zvládnout a stačí jenom překonat ten ,,nechtíč" :)
 
KDO CHCE HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE HLEDÁ DŮVODY

JAK PROJEKT

VZNIKL

ARROW.png
Projekt #bambulestaywild vznikl především za účelem inspirace. Inspirace, za kterou se v dnešní době žene spousta lidí a my nejsme vyjímkou :) 
Prošli jsme si odrazováním od pořizování pejsků a i negativní smrští názorů a komentářů jak nám to dobrodrůžo, s příchodem prcka, skončí.
A neskončilo. Neskončilo nám s pořízením pejsků a ani s příchodem prcka. Naše dobrodrůžo pokračuje směle dál a já vím, že velkou zásluhou toho všeho byla inspirace, kterou jsem hledala všude možně, abych se přesvědčila, že to tak půjde.
Proto i tento projekt, kde bychom rádi inspirovali všechny (kdo to chtějí a potřebují:) ) k tomu, jak je důležité zůstat silný a hlavně se nenechat odradit.

Psi ani děti nejsou překážkou k pohybu a dobrodružství,

stačí chtít a najít společnou cestu.

A CO JE CÍLEM

PROJEKTU?

ARROW.png
Projekt by měl inspirovat všechny holky, kluky, maminky, tatínky, pejskaře a vlastně kohokoliv:´:), kdo hledá to malé ,,popopíchnutí" k tomu někam vyrazit, podniknout výlet, zasportovat si, strávit nějaký čas v přírodě........a vlastně cokoliv na co má zrovna chuť, ale chybí mu třeba jen špetka odhodlání, protože má obavy, že s pesanama a dětma to už není tak jednoduchý.
A hlavně!:) projekt není jen o nás, ale o nás , vás všech. Budeme moc rádi, když se kdokoliv z vás zapojí a podělí se o zkušenosti, rady a tipy jak se to dá všechno tady s těma našema miláčkama  zvládnout.

BE STRONG

 A NENECHAT SE ODRADIT

CHCEŠ SE TAKY ZAPOJIT ?

CHCEŠ SE STÁT SOUČÁSTÍ PROJEKTU?

MILUJEŠ HORY, PŘÍRODU, CESTOVÁNÍ

 NEBO ZAŽÍVÁŠ RÁD DOBRODRUŽSTVÍ?

MÁŠ PEJSKA, PRCKA NEBO OBOJÍ?

A ZVLÁDÁŠ TOTO VŠECHNO SKLOUBIT DOHROMADY?

 

NO TAK NEVÁHEJ A...

bottom of page